KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16495265
nr 1649 5265
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 11 st, Yttermått inklusive ram: 25x35 ca. Signerad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:18:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström